O firmie

Firma Interset Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku usług transportowych od września 1991 roku. Jako jedna z pierwszych prężnie rozwijających się, na stałe zagościła na liście polskich przedsiębiorstw transportowo-spedycyjnych, z własnym znakiem firmowym chronionym patentem Początki naszej działalności związane są z Golubiem-Dobrzyniem, gdzie jako jedyni mogliśmy zaoferować usługi transportowe na najwyższym poziomie na terenie Europy. Już wtedy naszą specjalizacją był kierunek włoski, co do tej pory konsekwentnie realizujemy. Jednak starając się sprostać wymaganiom klientów, wykonujemy również transporty do Austrii, Niemiec, Belgii, Holandii, Norwegii, Szwecji, Węgier, oraz Wielkiej Brytanii. Na profesjonalne świadczenie usług ma wpływ posiadanie nowoczesnego sprzętu oraz wyszkolony personel.

W chwili obecnej posiadamy zestawy samochodowe, EURO-5, EURO-6, a także naczepy oplandekowane na poduszkach pneumatycznych o objętości 80, 90, 100 oraz zestawami 120 m³. Posiadamy także chłodnie 66-cio paletowe o ładowności 22 ton z uprawnieniami do przewozu artykułów spożywczych. Dodatkowo dysponujemy oplandekownym samochodem o ładowności 2,5t. Tego typu nowoczesne zestawy pozwalają nam na wyjazdy do krajów, w których bardzo rygorystycznie podchodzi się do spraw ochrony środowiska.

Obecnie nasi pracownicy korzystają z nowych pomieszczeń oraz skomputeryzowanych miejsc pracy, natomiast kierowcy wyposażeni są w telefony komórkowe. Stałą kontrolę pojazdów i automatyczną informację, gdzie w danym momencie znajduje się ładunek zapewnia nam system nawigacji GPS. Jesteśmy pełnoprawnym członkiem Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych. W ramach świadczonych usług zapewniamy pełne ubezpieczenie oraz wszystkie zabezpieczenia wymagane przez konwencję TIR-owską i Carnety. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług oraz szybkie terminy realizacji. Liczba kontrahentów, zarówno krajowych, jak i zagranicznych, z którymi współpracujemy z miesiąca na miesiąc zwiększa się, podobnie jak ilość stałych kontraktów. Przedstawione powyżej atrybuty stawiają nas, jako przewoźników na uprzywilejowanej pozycji na rynku transportowym i umożliwiają dalszy dynamiczny rozwój.

weighted blanket amazon